O wydarzeniu

o_wydarzeniu

Budzenie Wiosny – serca i styl na rzecz hospicjum dla dzieci Bursztynowa Przystań to wyjątkowe wydarzenie artystyczne, kulturalne i modowe. Gromadzi ono firmy, instytucje oraz osoby prawne, którym bliska jest idea pomocy chorym dzieciom.

Pierwsza edycja wydarzenia zyskała nie tylko szeroki oddźwięk w trójmiejskich mediach, wsparcie wielu firm oraz osób prywatnych, ale też pozwoliła na zebranie aż 60 tys. zł w całości przeznaczonych na opiekę i leczenie dzieci z gdyńskiego hospicjum Bursztynowa Przystań.

Stowarzyszenie Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni od 1987 roku obejmuje opieką paliatywną osoby nieuleczalnie chore wraz z ich rodzinami. Dotychczas pomocą zostało objętych ponad 9 tys. pacjentów hospicjum domowego i blisko 5 tys. pacjentów hospicjum stacjonarnego.

Aktualnie w Hospicjum przebywa blisko X dzieci wymagających stałej opieki. Więcej informacji dostępne na stronie Hospicjum.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy oraz ludzi dobrej woli, którzy pragną pomagać. Dobro wraca! Wszystkie potrzebne informacje o możliwościach współpracy znajdziecie Państwo na stronie Jak możesz pomóc.